Jsem kupič. Kupič časopisů. Ale konečně se na ně dneska dostalo. Protože nudle. A celý člověk bolí. A to se mi nehodí, páč příští týden má A. první část dovolené a já naplánovala Tour de Design tady v tom našem cípku Evropy. Kde se něco šustne, tam chci být. A chci být u toho fit. Takže čaj, časopisy, deka. A céčko v plné palbě. Leze mi i ušima. 

A víte, jak se mluví a píše o chiméře blogerské dokonalosti? Tak já bych teď tu klamnou představu trochu narušila. Zapomněla jsem koupit kapesníky do zásoby. Aktuální stav skladu nula. Skandál!


Ale zase, kdyby to pro některé slabší povahy bylo moc a mělo to narušit jejich křehkou duševní rovnováhu - je bílý, ladí s nádobím, je hebký. A je s kytičkama! Smrk. Smrk.PS: Kdybych se příští týden neozývala, tak jsem zrovna někde na dálnici v Nizozemí nebo v Belgii. Však já vám to pak všechno povyprávím.

7 komentářů:

 1. Jsem ráda že v tom nejsem sama, dopadnu vždy naprosto stejně :-) Jitka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D My se problémů nebojíme, my je řešíme! Tak.

   Smazat
 2. V čase chorôb u mňa toaleťák fičí naplno:D a myslím, že je aj fotogenický!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Brzké uzdravení přeju a ať je zážitek z cest maximální. Těším se na report!

  OdpovědětSmazat
 4. Zrovna mi tady taky jeden smrkal smrká .... a u nás zase do kuchyňských utěrek:) Ty ale nevoní, ale hebké to jo, to jsou. Tak ať se brzy uzdravíš!

  OdpovědětSmazat
 5. Nebojte, nejste sama kdo kupí časopisy, noviny a vůbec všechno co je papír s písmenky:)

  OdpovědětSmazat
 6. Nopak, toaleťák na smrkání je naprosto racionální volba. Sám jsem takhle v době svých největších alergií posmrkal klidně i celou rolku za den, když jsem se doma učil na zkoušky a ještě nevěděl, že mám tu rýmu ze svého papoucha.
  A jinak časáků mám doma tolik, že už přemýšlím, že je dám do zdi od dílny jako izolaci...

  OdpovědětSmazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.