Bodum je původně dánská společnost, jejíž vlajkovou lodí je kávovar Santos, který byl uveden na trh již v roce 1958 a v nezměněné podobě se prodává úspěšně dodnes. Santos se nezměnil, v žádném případě to ale neplatí o dalším sortimentu Bodum. Každý rok přicházejí s novinkami a vylepšeními.

Pojďme se tedy podívat, co Bodum připravil pro rok 2009. Katalog hýří barvami jako duha. Tradiční stlačovací konvice, hrnky se silikonovým návlekem, termohrnky nebo karafy na studené nápoje, to vše letos přichází v 8 nepřehlédnutelných barvách - neutrální bílá, černá, šedá nebo hnědá jsou doplněny veselou zelenou, růžovou, fialovou a červenou.
Sortiment pro milovníky nápojů výborně doplňuje řada kuchyňských spotřebičů.Nebojte, obvyklé provedení kávovarů ve skle, nerezu a černé se nevytratilo. Pokud ale jste majitelem konvice klasického designu a zatoužíte po troše barev, nezoufejte. Můžete totiž své konvici pořídit slušivý termoobleček.Na celý sortiment se můžete podívat na stránkách Bodum, odkud jsou také všechny fotografie.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.