A opět jsme ve Švédsku. I tentokrát převládá bílá a světlé tóny, tady jsou ovšem doplněné zemitou hnědou, a to i trochu netradičně v podobě tmavě hnědé podlahy. Ovšem krb a alespoň malý balkónek nesmí chybět. V obou ložnicích je k vidění žebřík - věšák, velmi praktický a dekorativní prvek. V našich končinách jsem ho ale bohužel k zakoupení nikde neviděla - tak pokud máte typ, kde by se dal u nás pořídit - sem s ním.

A teď už se podíváme na fotografie.

Fotografie jsou z realitního serveru Svenskfast.

5 komentářů:

 1. Nádherný byt! Žebřík se mi taky líbí, ale kde ho pořídit - bohužel nevím...

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Yasnno, příjemný blog píšete, ráda si tu čtu. Jeden podobný žebřík (bylo to na ručníky apod.) jsem kdysi viděla v Bauhausu - Svět koupelen u koupelnové sestavy z ořechu (?). Jestli ho tam ještě prodávají, nevím. Uvažovali jsme o něm do koupelny, ale nakonec by k nám z prostorových důvodů nešel. Ale jinak je to elegantní. Mějte se pěkně ;-)z Brna zdraví Paeonia

  OdpovědětVymazat
 3. Moc příjemný byt. Líbí se mi hlavně to veliké bílé zrcadlo v předsíni. To bych chtěla. S žebříkama se nějak poslední dobou roztrhl pytel. Narážím na ně všude. A je to moc hezký doplňek. Vím, že v Ikea prodávají jenom takový lanový žebřík a pak takový "poličkový" do obýváku na odkládání knížek a malých věcí. Nebo můžeš zkusit nějaký bazar.

  OdpovědětVymazat
 4. Aha, až teď jsem si u Jany přečetla, že už jsi ten žebřík z Ikea taky objevila

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.