Zdá se, že hitem (nejen) holandského interiérového designu se stal pletený pouf od mladé designerky Christien Meindertsma, specialistky na "velké" pletení. A myslím, že se staly hitem po právu.


Fotografie z decojournal.com.

Jejich cena není ale nijak lidová. Proto všem, které nápad zaujal a ruční práce jim nejsou cizí, přináší nápad na DYI verzi blog Pickles.no.
Tak co, zkusíte to?

5 komentářů:

 1. Ahoj Yasnnno,
  tvůj blog mě naprosto dostal, miluju bílé bydlení s šedými doplňky a skamdinávský design. Momentálně jsem spíš propadla vintage stylu, ale to mi při rekonstrukci našeho bydlení stejně neprojde, takže tu načepám spoustu inspirace i z čistých a moderních linií. Na mém blogu jsem Ti nechala ocenění, když budeš chtít, pošli ho dál.
  Budu se těšit na nové fotky, díky Šárka.

  OdpovědětVymazat
 2. Ten puf je super! Ale plést ho opravdu nebudu - šálu jsem pletla čtyři roky, puf bych měla nahozený na jehlicích asi nadosmrti.
  Yasnnno, i já mám pro Tebe ocenění. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Krása! Tohle je přesně můj styl. Moc by se mi to hodilo do bytu. Líbil by se mi černý a šedivý, nebo případně do zelinkava. Sama moc plést neumím, ale mohla bych zaúkolovat babičku. Nebo se to konečně naučit sama :-). Díky za ocenění.

  OdpovědětVymazat
 4. Pletu hodně, ale jak bych si poradila s těmi maxijehlicemi, to fakt nevím. To musí být pěkná dřina. Ale výsledky jsou skutečně efektní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. koukně na mimibazar dnes jsem vložila návod , zvládne začátečník http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=11676&user=267007

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.