Čtenářka Andrea se mě na Facebooku zeptala, jestli nemám typ na látku s dekorem ptáčků (ještě přesněji v bílé, černé, šedé, růžové, stříbrné nebo zlaté barvě).

První, co mne napadlo, byla samozřejmě Ikea a látka Cecilia.


Pro další typy jsem ale už musela začít pátrat. A nebylo to tak jednoduché, jak jsem si zpočátku myslela. Už i u nás se dá koupit mnoho nejrůznějších látek. Ale znáte to, když se na něco zaměříte, najednou nic. No nebojte, přece jen se něco našlo. ( pozn. že je šíře vzorů opravdu široká dokládá třeba ta s dekorem sexy řemeslníků, ta mne opravdu pobavila; řemeslníky teď pár měsíců budeme mít za oknem, ale ani jeden nevypadá takhle - že bych si pro dojem iluze ušila závěs:))).
A také není problém objednat něco ve světě ...
(pozn. v barevné verzi tuto látku u nás prodává Veselá jehlička, třeba by sehnala i černobílou)

A ještě dva typy na kamenné obchody. Ptáčky jsem tam nenašla, ale nabídku mají určitě širší než je na webových stránkách. 

První je ten, do kterého vždy ráda zajdu - Látky Mráz. Mám to kousek a nabídka je široká až oči přecházejí. Nově mají i eshop. Švadlenky, když budete mít cestu na pražskou Letnou, určitě se stavte.

A protože Andrea je dle profilu na Facebooku z Brna, musím zmínit ještě jeden brněnský obchod. Ten osobně neznám, ale látky Makower v Ragosu vypadají zajímavě.

To by bylo vše, snad si Andrea vybere. 

A za chvilku vám ukáži, která látka při tom všem hledání zaujala mne.

1 komentář:

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.