Vitra_cek

Již dříve jsem psala o tužbě vlastnit tohoto neopeřeného opeřence. Ani jsem nedoufala, že přilétne tak rychle - už v červenci. Spolu se starým kufrem/truhlou tvoří "Vitráček" docela pěknou dvojku, ne?Psss - trochu jsem váhala, jestli se svěřit se svou nešikovností. Ale protože už maminka říkala, že zatímco všichni se snaží udělat lepšími, já na sebe všechno poctivě vyžvaním, tak se toho budu držet i teď. Vitráček se u nás ještě ani nezabydlel a já se rozhodla mu trochu poklidit hnízdo - rozuměj - utřít prach. Drc, a už to bylo. Křídla nemaje, odporoučel se na zem s žuchnutím - a rovnou na oko. Jak zkonstatoval přítel, je to teď pták se šedým zákalem. Myslíte, že bude vypadat hodně divně, když zajdu do prodejny Vitra s tím, že potřebuji "náhradní OKO"?

4 komentáře:

 1. Je to krásný ptáček. Jediné, co našim romantickým zákoutím malinko ubírají na šťávě jsou všudepřítomné články topení Korado. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Hello from Sweden! Thanks for adding you blog. This way I found my way here. Love your blog, even though I can only "read" the pictures. /cheers, Lisbeth

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní: To je pravda, ale to teploučko:):)

  OdpovědětVymazat
 4. Lisbeth: Thank you for your visit from Sweden. This blog is mainly about pictures, you dont need to regret:) I hope you may find inspiration here anyway.

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.