Rustic coffee table 1

Takže, jak vypadá náš nový úlet nesoucí označení stolek konferenční (to nevím proč, konference u nás nepořádáme), pojďme používat stolek kávový - nebo spíš noho-odkladní:).

Rustic coffee table 2

Také si povšiměte barevné aktualizace. Sluníčko mě nakoplo, mám jarní náladu. Červená musela pryč a je tu zelená kombinace. Vím, že je to předčasné, asi ještě bude sněžit:(

Rustic coffee table 3

A taky jsem nerozhodná. Uvítala bych vaši radu. Měla jsem původně představu stolku nižšího, moc ochotný Pan prodavač ve Snel Furniture řekl, že to není žádný problém, prostě zkrátí nohy. Tak jsme ho přivezli domů na zkoušku. A teď nevím, zkrátit - nezkrátit? A pokud zkrátit, tak o kolik? Na výšku sedačky? Co myslíte...

Rustic coffee table 4

4 komentáře:

 1. Jéé, tomu to u vás ale sluší! Taky se mi moc líbí tyhle stolky, stoličky a lavice ze surového dřeva viz předchozí příspěvek. Na jednu takovou jsem koukala u Madam Stoltz a měla opravdu naturální vzhled:-). Já bych možná ani nezkracovala, jen bych jej umístila ne na střed koberce, jakože na zlatý řez. A když už, tak max. na výšku sedačky, ale otázka je, aby pak nepůsobil disproporčně i když by ho asi doladili... Užijte si ho;-)!

  OdpovědětVymazat
 2. Sharko, s tím umístěním máš naprostou pravdu, když jsi to napsala, tak mě to praštilo do očí, já pořád nechtěla, aby byl na středu sedačky, a že je na středu koberce jsem si nevšimla, možná bude částečně slepota zaviněná i tím, že už mám v hlavě jiný koberec a tak tenhle s gustem přehlížím:) a asi výšku nechám takhle:) díky za radu a taky díky, že si se zastavila:)

  OdpovědětVymazat
 3. Už pár dní si užívám obrázky tohohle blogu. Pěkné. Inspirativní. Jiné.

  Stoleček je fantastický. A já bych ho skutečně usadila do bytu, jak se patří. Jednoduše aby zapadal. Takže bych krátila. A opravdu tak na výšku pohovky.
  Libuše

  OdpovědětVymazat
 4. Libuše, děkuju moc za povzbuzení a za názor. Ještě jsem se ohledně krácení nerozhodla:) Tenhle víkend tam stejně nestihneme zajet, tak mám ještě týden k dobru:)

  Díky za návštěvu...

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.