Po hledání inspirace jsme konečně dospěli do bodu, kdy trochu pohneme s pracovnou. Začali jsme ale realizací mého hodně blbého nápadu. Není třeba se pouštět do detailů, ale řeknu vám, že stěhování víc než 70 kilogramové sedačky v neděli v 7.30 ráno je lahůdka. Přítel po služební cestě,  dvou nocích s minimem spánku, třetí nocí bez spánku a 400 km za volantem. Já deset minut po probuzení po bláznivé noci, kdy jsem celá nervózní čekala, usínala a zase se probouzela, jestli přítel dojede v pořádku, abych se ve čtyři ráno dozvěděla, že ještě není na cestě. Nikdy víc.


Vše volně odstranitelné jsme z balíku vyndali a dopravili samostatně, ale pořád sedačka tedy nebyla žádné peříčko. A nedala se pořádně za nic chytit, igelit klouzal. Po absolvování prvních 15 schodů jsem měla pocit, že to fakt nepůjde. Následoval zhruba tento rozhovor:
Přítel: Ty nemáš žádnou kondičku.
Já: To je sice pravda, ale o to tady neběží. Nejsem žádný stěhovák.
Přítel: A to si se kasala, že jsi "správná žena" (znáte ten vtip, jak se pozná "správná žena"? Utáhne pluh  a umí vařit pivo. U nás to znamená, utáhne sedačku a pak si ji smontuje:))))

Dostala jsem zákaz smontovat rozkládací část sedačky poté co jsem alibisticky ukázala tento obrázek z návodu:)No, ale abych si napravila reputaci, tak jsem dneska aspoň smontovala knihovnu. Už mě nebavilo přeskakovat krabici a čekat, až se přítel vrátí z další služební cesty, tak jsem se do toho pustila - a knihovna STOJÍ. Ufff. Zítra přijdou na řadu hmoždinky, šroubovák, a pak hurá, všechny časopisy o bydlení na své místo:)

Ještě zdaleka nebude hotovo, a to je pracovna pouhých 12 m2. Ještě nemám domyšlené další úložné prostory. Co už ale dostává trochu jasnější obrysy, je svítidlo. Jojo, už zase, ještě nám po bytě kouká devět opravdu OŠKLIVÝCH KABELŮ S ŽÁROVKAMI. Co se týče pracovny, mám v plánu upgrade na OPRAVDU HEZKÝ KABEL S ŽÁROVKOU. To bude posun. Momentálně jsou ve hře tři kandidáti, tak se ně podívejme.

Kandidát č. 1
barevný textilní kabel s keramickou objímkou NUD Collection
Kandidát č. 2
Muuto E27 silikonové
Kandidát č. 3
&tradition Bulb SR1Jak to dopadne? Sama nevím. Která se líbí vám?

Foto:
1, 3, 4 NUD Collection, 2 Ikea návod, 5 Love Nordic, 6 Dwell, 7 Muuto, 8 VT Wonen, 9 interialivsstilshus, 10 Whole lotta lovely, 11,12 &tradition

2 komentáře:

  1. Všechny jsou super, ale kdybych si měla vybrat, tak pořadí by bylo od nejlepsiho - 3, 2 ,1 :)

    Drzim palce, at to jde od ruky ... zarizovani je radost :)

    OdpovědětVymazat
  2. Zařizování si užívám, už teď se děsím chvíle, kdy bude víceměně hotovo:) Proto nespěcháme, aby nám to dlouho vydrželo:))

    OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.