Slovo multifunkčnost na mě působí jako zaklínadlo. Miluju multifunkčnost. Šetří místo, přichází s chytrými řešeními, u kterých si řekneme - ha, to je nápad. Co ale oceňuji na výrobcích s více funkcemi je fakt, že jsou prostě využité. Používám věci ráda, potřebuji pocit vědomí, že věc neleží jen tak někde v rohu a potupně nečeká, až na ni jednou za uherský rok přijde řada. 

Nejzřetelnější a nejčastější je to samozřejmě u technických "hraček", u těch už to bereme téměř jako samozřejmost. Ale když uvidím nějakou novinku třeba mezi nábytkem, jásám.

A tak jsem včera zajásala po objevení geniálně multifunkční pohovky Slowfox. A zajásala jsem po druhé po zjištění, že se jedná o český design a český výrobek od společnosti Formdesign.


Podívejte se, co tahle subtilní pohovka všechno dokáže. Dvoupohovka, chaise longue nebo lůžko pro hosty? Není problém, klik klak a je připravena k použití. 


Máte také rádi vše v jednom? 

Zdroj: Formdesign

2 komentáře:

  1. Zajímavé sofa, ale vychází mi tak do jednočlenné domácnosti. :-/
    Já si zamilovala multifunkční Brühl - na pohled nízký a podle potřeb upravitelný a hlavně s integrovanou podnožkou/opěradlem! http://www.bruehl.com/en/collections/new-classic/moule/11
    Zamilovala jsem si ho dokonce tak moc, že jsem si vyžádala cenu - dvojsedák v látce - 90 200,- :-/

    OdpovědětVymazat
  2. Ta vypadá taky dobře:) Tak do vícečetné domácnosti vícero exemplářů, přece se nebudeme mačkat,ne? :) JJ, za výjimečnost a design (a u Brühlu za ocenění RedDot) se platí. Ještě jsou docela zajímavé pohovky Innovation, i když poněkud méně variabilní. A u Slowfoxu se mi líbí za a) poloha lenoška, b) že je to český počin, po prohlížení a hledání inspirace na zahraničních blozích a v magazínech, se ve mě občas vzedme vlna patriotismu:)))

    OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.