Přívětivé retro v moderním kabátku, tak by se dala zjednodušeně popsat tvorba i bydlení Francouzky Zoe de Las Cases.

Zoe je grafička, ilustrátorka a designérka. Její až dětsky hravý kreativní styl se pochopitelně odráží také v jejím vlastním domově v Paříži. Tak pojďme nakouknout do vintage království, plného nápadů a tvořivosti, vzpomínek a pohody.
 
  Zdroj: 1,2 - Zoe de Las Cases, 4 - 7 French By Design, 8 - 15 Elle.fr, 16 - 20 Elle.fr

4 komentáře:

 1. Libi se mi ta velka policova stena. Jak je to tam jen tak ledabyle poskladane. Zadny sterilni poradek....Je videt, ze se tam ZIJE :)I zbytek je super. P.

  OdpovědětVymazat
 2. Ledabyle a přesto krásně, to je umění:))

  OdpovědětVymazat
 3. Musím se přiznat, že Zoe je mojí velkou láskou. Mám doma dokonce její magnetky http://shop.zoedelascases.com/product.php?id_product=64
  Vyšly sice i s třiceti librovým poštovným na 1100,- nebo 1300,- (ach božínku), ale opravdu si vyhraju a je to moc milá věc. Zoe je vtipná a její bydlení jakbysmet. Děkuju, že jsem si tu mohla prohlídnout další fotky z jejího interiéru (tyhle v počítači ještě uložené nemám) ;-).
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 4. Vivi, děkuju za návštěvní šmejdění:)) Ale stála ta investice za to, ne? To je nejdůležitější! Většinou za chvíli na investovanou částku pozapomenu, přestaně mě pálit, ale radost z koupené věci přetrvává (samozřejmě, musí to být v nějakých mezích:))

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.