V dalším díle inspirace na velikonoce je v hlavní roli barva růžová. V odstínu s názvem Honeysuckle je dle Pantone barvou roku 2011. 


Ať už se officiální barevné módě chcete nebo nechcete podřizovat, faktem je, že růžová je s jarem silně spjata. Je symbolem něhy, jemnosti a romantické lásky, ale také nezralosti a naivity. A to vše přece k jaru patří. Tak proč se trochu nezasnít?

Dnes jsem pro vás našla dva nápady na sestavení velikonoční tabule, tedy i ti, pro které růžová působí příliš sladce, nepřijdou zkrátka. Stačí jen změnit barevné schéma.

Bílý základ reprezentovaný ubrusem a porcelánem dovoluje vyniknout dominantě stolu - bohaté kytici tulipánů. Té zdatně sekundují drobné doplňky ve stejné barvě - ubrousky a velikonoční vajíčka. Zdroj: Epicurious, styling: Lynn Butler Beling,  foto: Chris Astley

I na Livet Hemma přinesli růžovou inspiraci. Jedná se o méně sladkou variantu růžové, bílé doplňky a čerstvá kytice tulipánů tu ale nechybí. Příliš vážný nátisk příjemně narušují vajíčka alá zajíček. Stejný motiv se opakuje na papírových kroužcích na ubrousky.


 Zdroj: Livet Hemma, autorka Frida Berglund, Trendenser

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.