Za názvem Dusty Deco se skrývá dvojka ze Stockholmu, která nakupuje, prodává i renovuje staré věci a navrhuje interiéry ve vintage duchu. Je proto jasné, že v tomto "jetém" stylu musí být  i jejich vlastní bydlení.

Bílé stěny a podlaha jsou ten pravý základ a nechají vyniknout retro pokladům. Poslední fotka mne uvrhla do světa vzpomínek, vybavila se mi panenka z dětství, i když ta nebyla keramická, ale gumová. Společné rysy by tu ale byly. Kouzelné. A sentimentální. To bývá příznak stárnutí:)


via La maison d'Anna G., foto: Martin Löf 

2 komentáře:

  1. Teď se mi málem zastavil dech. To je okouzlující bydlení. Dokonalost! Kdybych věděla o někom, kdo v Čechách bydlí tak neuvěřitelně originálně, jak to vidím v inspirativních příbytcích, které si tu u Tebe prohlížím, hned bych ho objala a zulíbala ;-) - ale to nehrozí :-)
    Tak já jdu šmejdit dál.
    Vivi

    OdpovědětVymazat
  2. Třeba ano. Třeba jen o nich nevíme, protože naše mainstreamové časopisy je neukazují:) A třeba taky ne :( Občas se mi zdá, že se prostě jen bojíme trochu vybočit. Když vintage, retro nebo babičkovsky, tak vše dokonale ladící a vypulírované. Často je to škoda.

    OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.