No, spíš prohlížení. A nejde vůbec o jazykovou vybavenost. Když se jedná o interiéry, nábytek nebo doplňky, ráda se kochám obrázky a k textu zabrousím málokdy:). V katalogu, který připravily sestry Elodie (Bodie) a Karine (Fou), je opravdu čím se kochat. Jako ve správném katalogu tu samozřejmě najdete nabídku z jejich obchodu BODIE and FOU, ale i nápady a inspiraci. 

Můžete si prohlédnout elektronickou verzi katalogu. Jestli ale razíte heslo, že nad papír stejně není, nechte si zaslat katalog tištěný

Check the brand new catalogue of Bodie and Fou, it is full of beautifully presented and styled chic things for you and your home. Or you can request printed version here.

A že holky mají ve svém obchodě opravdu krásné věci! Tady je několik mých vtipných oblíbenců.
Zasílají zboží kamkoli, proto není třeba se trápit, když se do něčeho zakoukáte.

2 komentáře:

  1. Jak si to tak listuju, tak mám nejdřív nutkavý pocit, že to všechno hned potřebuju, pak mám vztek, jak jsou ty plakáty jednoduché a o to víc úžasné (třeba ta kočka!)a proč jsem to nevymyslela já, pak mám úplně nízkou a zavrženíhodnou myšlenku je okopírovat a pak mi to nedá a jdu vymýšlet něco vlastního...:-D Jsou úžasné, tyhle katalogy a časopisy, moc za ně děkuju:-)

    OdpovědětVymazat
  2. :) takže fungují nejen inspiračně, ale ve finále i motivačně, to jsem dvakrát ráda, že jsem mohla být (aspoň pouhým) prostředníkem

    OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.