Interiér bytu s neotesaně dřevěnou budkou je dílem brazilských architektů Alana Chu a Cristiana Kato
Brazil architects Alan Chu and Cristiano Kato renovated an apartment in Sao Paulo. The timber box brings privacy in this open space living. Nevím, jestli v Sao Paulu mají povědomí o výdobytcích socializmu ve formě panelákového bytového jádra, když ale umakart nahradí dřevěné fošny, hned je to o něčem jiném.
Kromě koupelny se do dřevěného kubusu schovaly i vestavné skříně, šuplíky a police.  
Zachování minimalistického vzhledu koupelny napomáhají "tajné" úložné prostory rafinovaně ukryté za kachličkovými dvířky. Dvířka skrývají také zrcadlo, velmi praktické zejména po ránu:)
A malá nápověda pro ty, kteří nevědí, kde nechal tesař díru:)


via Flodeau

5 komentářů:

 1. Tyhlety domečky v domě alá Matrjoška mě moc baví a bydlet s nima musí být napínavé jako detektivky od Agáty Christie. Díky!

  OdpovědětVymazat
 2. Tak proto se mi tolik líbí! Agátu totiž můžu pořád dokola:)) (i když už to pak není tak napínavé, ještěže jich napsala hodně:))

  OdpovědětVymazat
 3. dokonale! delala jsem nekolik bytu vcetne sveho vlastniho prvniho s "kostkou" uprostred, ale vzdycky byla jenom zdena a kontrastne vymalovana po obvodu stejnou barvou. kolem te sve prvni jsem se ucila jezdit na bruslich :). drevena je genialni! a ty tapety ... ach! ach! ach!

  OdpovědětVymazat
 4. ehm... jeste jsem si to vic rozklikla a omlouvam se tem nadhernym dlazdickam, ze jsem je nazvala tapetami. prominte ... :)

  OdpovědětVymazat
 5. dlaždičky určitě prominou:))) ale i jako tapeta by to šlo, proč ne?

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.