Nedávno jsem vám ukázala, jak jsem v rychlosti tvořila pomocí washi maskovacích pásek. A protože se blíží konec roku, pojďme se podívat na několik vánočních a novoročních washi nápadů.

Do you remember my quick decorating with washi masking tapes? Today I have found some end-of-the-year washi masking tape inspiration for you.Balení dárků a visačky


Přání (nejen vánoční)Adventní kalendář

DekoraceKalendář


A jestli se ptáte, kdeže se k těm krásným páskám můžete dostat, vězte, že už dorazily i do české kotliny, a to díky White Fox na Fleru. Čeká vás tam nejen zajímavá nabídka, takže si (pokud jste jako já) nebudete moct vybrat, ještě vás liška bílá podšitá překvapí zábavnými fotkami hezky česky pojmenovaných S-lepiček alias washi maskovacích pásek.4 komentáře:

 1. hih ja uz mam objednano, taky jsem nemohla vybrat, tak padlo sest stovek ehm :))) mno a dalsi vec, co mi v cz nejak schazi, nebo spatne hledam, jsou ty kroucene provazky. zahlidla jsem je ted u notarky v trikolore, ale bylo mi blbe se ptat, gr. nevis o necem? cervenobily ach.. nebo modrobily, ze..

  OdpovědětVymazat
 2. To prostě musím mít! Milý Ježíšku, dones mi prosím...., letos budu pěkně nenasytná. Děkuji za tip, vůbec jsem tuhle úžasnou věcičku neznala (Jak to!?). Čára

  OdpovědětVymazat
 3. hledala jsem hledala, ale taky nic pořádného nenašla, jenom nějakou obyč kroucenou v barvách trikolóry - asi se zas ebudeme muset podívat na jiný trh nebo počkat, až to k nám dojde:))

  caryfucko, to teda musíš:) to by se Ježíšek mohl ustrnout, ne?

  OdpovědětVymazat
 4. simsalabim: teď koukám, že jsi o trikolóře psala:))) ale to je tak všechno, co se dá sehnat, ale zase ta trikolóra dost snadno - stačí hledat "motouz trikolóra" a vyjede to, ale dám vědět, když něco objevím, domluveno?

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.