Čím si nejlépe spravit náladu? Čokoládou. Designem. Nebo kombinací obojího. I když jen virtuálně. 
Dutch Chocolate Company shop - the true chocolate heaven. The combination of a sweet taste and design - the best solution when you feel blue.

Dneska totiž mám takovou nic moc náladu. Nemám ráda cestování. Teda, někam na výlet, na dovolenou, to můžu. To mám takové příjemné chvění, očekávání, těším se na poznávání nového. Ale pouhý přesun z místa na místo ve mně euforii nevyvolává. A teď mě čeká balení a v noci 12-ti hodinová cesta vlakem. Achjo. Tak radši koukneme na něco příjemnějšího.

Holandská Chocolate Company není nic pro nerozhodné, váhavce. Anebo se musí vyzkoušet všechno:)

Třeba by vás zlákala specialita Hotchocspoon, kdy stačí lžičku ponořit do teplého mléka a za chvilku máte lahodný nápoj. Možná i s kapkou alhoholu pro zahřátí. Je libo hořkou se špetkou čili? Či snad je vaší favoritkou bílá čokoláda? Jak asi chutná mléčná Honey Lemon Guérande Salt?


Dali byste přednost tabulce čokolády, která tak krásně lupne, když si člověk kousek ulomí, a potom se slastně rozpouští na jazyku? 

A co taková čokoládová pomazánka nebo dip?
Hned mám lepší náladu a jdu balit. Užijte si sladký víkend a v pondělí z Prahy nashledanou.

2 komentáře:

  1. mno tak vzhledem k tomu, ze sjem dneska sbouchala celou plechovku caramelo conde.. tak me nejaka cokolada moc nevytrhne .)) ale vypada to krasne, no jo .) at ti cesta rychle utece!!

    OdpovědětVymazat
  2. :))) mně se sliny sbíhaly, a to nejsem moc na sladké

    OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.