Chcete se o mně něco dozvědět? Pootevřu vám trochu vrátka prostřednictvím ilustrací, které mám moc ráda. 
Would you like to know more about me? Let's do it through illustrations which I like the most. Not sure yet, but maybe some of them will be in our apartment someday.


"Něco na zeď" je totiž pro mě záležitost velmi osobní a niterná. Asi proto doma stále nic nemáme. Ne a ne si vybrat. Jsou ale dvě autorky, jejichž práce se mi líbí a dostala se na čelní místa v pomyslném žebříčku kandidátů. 

Naivní i vážné. Smutné i veselé. Dětsky rozpustilé i dospělé. Moderní, retro i nadčasové. Obyčejně neobyčejné, neobyčejně obyčejné. Jednoduché, hluboké. Tohle všechno tam pro mě je. Třeba jsem taková i já?

Blanca Gomez
Z tvorby téhle Španělky se mi líbí nejvíc soubor Cities (první).

Sam Toft
K mé oblibě autorky asi přispívá i to, že tvoří a své hrdiny zasazuje do britského města Brighton, kde jsem před lety strávila 7 měsíců.

Líbí? Nebo je to na vás moc infantilní?

4 komentáře:

 1. Obrázky jsou hezké, více ty od španělky Gomez. Bez mučení ale přiznávám, že na mě jsou moc romantické či mile najivní, nevím... Já mám doma také zatím spíš holé stěny, protože se mi líbí velké obrazy a to je trochu problém:-)

  OdpovědětVymazat
 2. naivní, to jsou, vždycky mi někde vybublá moje touha po kontrastech, to je pořád jednoduchost, strohost až minimalismus a najednou tohle:)))

  však je lepší čekat než pověsit COKOLI, ne?

  OdpovědětVymazat
 3. Jo, jo, je to jasné, jsi prostě romantická duše:-) Kontrast těch obrázků a strohého interiéru by byl perfektní a bylo by to přesně o tobě.

  OdpovědětVymazat
 4. asi někde hluboko ta romantika bude, ale pšššššš, nikomu to neříkej:)))))

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.