Možná jste si všimli, že jedním z oblíbených prvků, které se nyní často objevují v interiérech, jsou dřevěné bedýnky. V různém stylu, barvě, velikosti i množství. A dneska vám ukážu, jak takové "bedýnkování" může vypadat, když se do toho obuje architekt, který není žádný troškař:)

Architect Alessandro Capellaro's loft is full of vintage crates that serve not only as a storage solution, but also as room dividers and furniture.

Loft architekta Alessandra Capellaro ve Florencii je totiž vintage bedýnek plný. Použil je jako funkční děliče v otevřeném prostoru, které zároveň slouží jako úložné prostory, ale i jako základ nábytku. Z bedýnek je postel, pohovka, stolky i pracovní stůl. Kdybych směla prosit, mně by jich stačilo i méně:)3 komentáře:

  1. Krása, kam na ty ošuntělé bedýnky chodí???

    OdpovědětVymazat
  2. To by mě taky zajímalo, ale je to paráda, má to vtip a šmrnc. Hezký víkend!

    OdpovědětVymazat
  3. Upřímně? Mě taky:))) Ale v článku píší, že loft je v bývalé truhlárně, tak tam možná bedýnky zbyly? Nebo je Alessandro našel při rušení nějakého podniku? Nevím, ale v takovém množství to asi nemohl sbírat po jedné:) No, zkusím zapátrat, kde by dal aspoň jeden podobný kousek sehnat. Třeba na něco narazím:) Hezký víkend

    OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.