Dneska bych vám ráda představila bydlení jedné talentované Američanky ze San Franciska. Jmenuje se Victoria Smith a možná znáte její blog sfgirlbybay

Today I would like to introduce lovely house of  talented Victoria Smith, the author of interesting sfgirlbybay blog.


Tenhle blog sleduji už opravdu dlouho. Byl to asi jeden z prvních, který jsem před lety vůbec začala sledovat. Proto je s podivem, že jsem vlastně ještě nikdy o bydlení Viktorie nic nenapsala. Tak honem, honem, jdu to napravit, protože neukázat její tak inspirativní bydlení je opravdu hřích.

Sama svůj "styl" popisuje jako bohémsky vintage-moderní a eklektický. Každopádně je velmi originální. A jak to tak s originálními věcmi bývá, těžko je lze zařadit do jakési, v tomto případě, stylové škatulky. Pro mě je její bydlení hodně inspirativní, nápadité, oku lahodící. Ne nijak prvoplánově. Viktoria kombinuje věci, které by se podle "pravidel" asi kombinovat neměly, ale v jejím podání je to přesně to pravé. Tomu se totiž říká talent, vkus a cit. A protože i přeúžasně fotí, pokaždé jsem z představených novinek u ní doma nadšená. A že těch novinek je. Jejím koníčkem jsou totiž změny. Jednou je obývák tu, pak zas tamhle, křesílko změní své místo raz dva. Už chápete, proč se mi u Viktorie tak líbí? :) A navíc dokazuje, že zajímavý nábytek a doplňky vůbec nemusí být drahé. Něco z bazaru nebo internetové aukce, sériovka z Ikea i originální kousek z Etsy, nechybí i nějaká ta designová klasika.

Tak abych pořád jen nepovídala, pojďme se podívat na to úžasné bydlení. 
Pokud chcete vidět více, koukněte třeba na Viktoriin Flickr. A určitě stojí za to navštívit její blog, najdete tu nejen více fotek jejího bydlení, ale především stylové články, které jsou nabité kreativitou a vkusem, a zdaleka se netýkají jen bydlení a designu.

Fotky jsou z článku, který publikoval West Elm (americký prodejce nábytku a doplňků) na jejich blogu Front&Main, i v jejich nejnovějším tištěném katalogu (fotky 2, 7-16), a z blogu sfgirlbybay ( fotky 1, 3-6).
Photos from West Elm blog called Front&Main ( 2, 7-16) and from sfgirlbybay (1, 3-6).


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.