Obrazem, tapetou, záclonou, předělem místnosti i galerií vašich fotografií - tím vším může být ixxi.

Wall decoration, wallpaper, curtain, room divider or just your picture gallery - this is clever product called ixxi.

Pokud také milujete variabilní dekorace a zařízení, pak budete milovat ixxi. Spousta možností použití, nekonečné množství dekorů. A když píšu nekonečné, tak opravdu myslím nekonečné. Můžete si totiž vybrat nejen motiv z široké nabídky ve fotogalerii, ale také zvolit vlastní obrázek, který při objednávce nahrajete. Je libo zvětšeninu jedné fotografie nebo snad raději koláž? Není problém. Zvolený motiv/y vám natisknou na destičky 20 x 20 cm, dodají se spojkami tvaru "x" a "i" (ha, další zajímavý moment, teď už víme, kde se název vzal:). Součástí balení je i předloha a pásky pro zavěšení na zeď (je možné zvolit i kolejničku pro zavěšení do prostoru). Geniálně jednoduché. (A skvělé je, že zasílají po celém světě.) 

A víte co? Mě se to tak moc líbí, že toužím vidět víc.

A proto se dnes později ještě podíváme, kde zakladatelé studia ixxi - Eric Sloot, Paulien Berendsen a Roel Vaessen - vlastně pracují, a jak vypadá bydlení jednoho z nich. 

Ale dost řečí, teď se pojďme podívat na trochu inspirace ze stránek ixxi.


Zdroj: ixxi

4 komentáře:

 1. Dá se to sehnat někde v Čechách? Vypadá to zajímavě..hledám ispiraci dceři do pokojíčku a přemýšlím o nějakých tapetách nebo obrázcích ;-)

  http://mamou-stylove.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. Přímo v českých obchodech ne, na stránkách ixxi píší, že to mají jen obchody v Holandsku (tu speciální kolekci, která je daná). Řešení na míru, tedy s vlastním obrázkem, jdou objednat jen přes jejich stránky, ale zasílají snad úplně všude, do ČR určitě.

  OdpovědětVymazat
 3. Něco takového by se mi líbilo jako dárek dětem, ale skutečně s vlastními fotografiemi. Jdu to prozkoumat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkoumej:) Kdyby se zalíbilo, doufám, že na tvém blogu uvidíme výsledek.

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.