Aneb co s ošklivými dveřmi.

Obyčejné, zažloutlé, poškrábané, divně flekaté. Myslím, že bych nelichotivých přívlastků na adresu těchto dveří našla víc. Ale proč? S-lepička sem, s-lepička tam, a je to hnedle docela jiné. Tedy není to jiné, pořád jsou obyčejné, zažloutlé ... atd., ale pozornost je odvedená (a odloupnutý kus laku skrytý) :)).Jak tak na to koukám, je čas obnovit zásoby pásek v nějakých jarních barvách. Taková žlutá místo neonově červené, ta by si s šedými pruhy rozuměla. Zatím aspoň jeden příjemný obrázek se žlutou.


Jestli vás taky pomalu chytá žlutá jarní vlna, nakoukněte pro inspiraci ke Katce z La Maison de Paradis nebo k barevné Čáryfučce.

8 komentářů:

 1. Čekám napjatě na nové liščí zboží:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty dveře vypadají naprosto fantasticky! Už první výzdoba se řvavou červenou u vás doma mě nadchla, takže jsem taky chtěla plenit u lišky (podobně jako Oringle), ale zatím jsem neuspěla, mají vyprodáno :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je tedy prekérní, já chtěla tentokrát u lišky objednat, jakože radši podpořím domácí. No, uvidíme, kdy liška doběhne.

   Vymazat
 3. Čáro, právě proto napjatě čekám...:-) Hele, teď mě ale napadá, co je jako špatného na jednoduchých bílých dvěřích?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na jednoduchý bílých dveřích já osobně nepociťuju nic špatného - nakonec je máme doma v Praze a miluju je:) Bílá je nejlepší:)

   Tyhle jsou ale takové, no, nicmoc. Jsou to ty ouplně nejobyčejnější, ale hlavně už mají lecos evidentně odsloužíno. Asi to na fotce není tak úplně vidět, ale malé s-lepičkování jim docela pomohlo:) Třeba zrovna zakrylo odřeninu cca 1x1 cm, na kterou mi pořád sjíždělo oko. Teď je schovaná za fasádou Potěmkinovy vesnice a oko není rušeno, ani jedno:D

   Doufám, že liška poběží co nejrychleji s další várkou:)

   Vymazat
  2. aha, tak na fotce vypadají v pohodě:-) my totiž máme taky ty úplně lautr obyč nejlevnější a jsem z nich nadšená, protože všechno lepší, než ty příšery panelákový, co tu byly před tím... ale s-lepičkování jim rozhodně prospělo, to zas joo:-)

   Vymazat
  3. :D
   my jsme se s panem foťákem docela snažili, dokonce až na hranici možností a velmi omezených schopností :D

   Vymazat
 4. Ahoj,já jsem koupila lepící pásky washi na www.ambiahome.cz,(moc příjemný obchůdek) V nabídce mají dokonce vzory jaro -léto 2012. Yasnno, máš baječný inspirativní blog. Zdravím Pája

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.