Rok se překulil a mně opět v hlavě začíná strašit myšlenka nějaké dovolené. Nějaké úplně maličkaté.

A. vůbec není nadšený cestovatel. Jakákoli zmínka o dovolené u něj vyvolá ustaraný výraz:) Že bychom měli šetřit. Že nevíme, jaké jsou vyhlídky do budoucnosti. A tak. Jenže pravdou je, že nikdy nebudeme mít DOST našetřeno, a nikdy nebudeme mít tu JISTOTU. Ale včera jsem ten pravý důvod vydolovala - ono ho to prostě neláká:))) Samozřejmě, že když už někam vyrazíme, je nadšený. Jak si odpočinul, jak si pročistil hlavu. Na Brighton rád vzpomíná ještě dneska:)

Však taky nemluvíme třeba o Bali, Havaji nebo jiné exotice. Dokonce ani o plácnutí se u nejbližšího teplého moře, což byla ještě před pár lety moje představa správné dovolené. Prostě jen pár dní někde jinde, pohoda, vstáváme, kdy chceme, jdeme kam chceme a když chceme. A dokonce ani sprint po památkách nenavrhuji. Ovšem, když ZROVNA půjdeme kolem, proč ne, že?

Pro letošek mne napadla Paříž. Představte si, že jsem tam ještě nebyla. Trochu ostuda, že?

A tak jsem včera spáchala "motivační" inspirační zeď nad pracovním stolem:))) 


Minimálně ho to HODNĚ pobavilo. To už je jen krůček k tomu se začít TĚŠIT. Já se tedy těším. I bez nástěnky:) A je úplně jedno, jestli to nakonec bude ta Paříž, nebo nějaké jiné město či místo.

A co vy, máte nějaké dovolenkové plány?

Zdroj: Font Paris (Moshik Nadav) via desktopmag

4 komentáře:

 1. Pěkná motivační zeď, taky mě pobavila:-) Mě bohužel straší myšlenka, že se nejspíš nikam nedostanem:( Teda jo, dostanem, někde do českých luhů a hájů, jsou tu úžasná místa, ale přece jen, ty dálky už fakt hulákají...

  OdpovědětVymazat
 2. Francie, země zaslíbená, tak tam bych jela klidně na měsíc či dva :)), klidně na půl roku :)))
  Přeji krásnou dovolenou :))) vypadnout se musí :)))

  OdpovědětVymazat
 3. Tak všechno jsou zatím jen úvahy, že. Sice by se mi líbilo se rozhodnout, skočit na vlak a jet, ale realita všedního dne to nedovoluje. Už jenom to, že dovolená se musí hlásit pár měsíců předem. Takže bůhví, jak to nakonec dopadne:)))

  OdpovědětVymazat
 4. Motivační zeď je fajnová. A Paříž rozhodně doporučuji. Ta baví i toho mého :o) Přeju hodně štěstí ☼

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.