Asi jste si všimli, že tu teď na blogu bylo pár dní ticho. Možná si někteří pamětníci řekli, že jsem se třeba zase na několik měsíců odmlčela, že jsem nevydržela. OPAK JE PRAVDOU! Mám pro vás totiž jednu velkou novinku. A jednu ještě větší.

Ta první se týká nového vzhledu stránek. Vy, kteří jste mne navštívili přímo, to už vidíte. A ti, kteří používají různé čtečky, se mohou podívat teď. Kromě toho, že jsou stránky jinak rozložené, barevné a mají nové logo, jsem se taky rozhodla se trochu odkopat a ukázat se vám. Koukněte nahoru, klikněte na tlačítko "O MNĚ" .... a jsem tam:))) 

Tak, pokud jsem vás k smrti nevyděsila, můžeme se podívat na novinku ještě větší.

Je to první český e-magazín s názvem Bohemia Living, který připravujeme spolu s několika dalšími blogerkami. Více si můžete přečíst po kliknutí na záložku "E-MAGAZÍN" v horní liště.

A nebo pro tentokrát vás tam navedu, jednoduše klikněte tady E-MAGAZÍN.


21 komentářů:

 1. No téééda, tak to zírám a jsem šíleně zvědavá a natěšená na první číslo!! Výborný nápad, moc vám všem fandím!!! A nový vzhled stránek je fajn, výrazný, svěží, jednoduchý, čistý...to můžu :)). Měla bych něco dělat s tím svým :)). M.

  OdpovědětVymazat
 2. Parádááá! Palec nahoru za nový vzhled i časopis, na který se moc těším a fandím vám!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju moc, hrozně jste mě potěšily. Protože nejsem ani grafik, ani webdesigner, ani programátor, a nový vzhled jsem dělala metodou pokus - omyl :))), tak doufám, že všechno bude fungovat.

  A časopis se krásně rýsuje, bude parádní:))) Díky za fandění a podporu.

  OdpovědětVymazat
 4. wow, nový vzhled je fakt super!

  OdpovědětVymazat
 5. No, to je bomba! A to ty sama?! Přiznám se, že jsem dneska odpo začala zkoušet vymýšlet taky nějaký vylepšení blogu, a teď to bude vypadat, že jsem opice, ale když takové novoty nás čekají, tak jsem chtěla vylepšení, ovšem teda tohleto bych nezvládla. Klobouk dolů!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebude to vypadat nijak:))) na každého to jednou přijde, ne? Nemám patent na redesign. A jak píšu, pokus-omyl, příprava už asi tak od října, po chvilkách. A díky moc:)

   Vymazat
 6. To JSOU ale novinky!!! Myslela jsem, že nová grafická úprava bude tou větší, ale že tím bude časopis by mne ani ve snu... Gratuluji za tak chvályhodný počin a moc se těším na první číslo, hned sem se přihlásila k odběru, abych jej nepropásla. Holky, držím Vám palec!

  OdpovědětVymazat
 7. Nový vzhled je VELICE povedený, skvělý!

  OdpovědětVymazat
 8. Chtěla jsem se včera zeptat, kdo ti dělal stránky:)...a to ty sama! Fakt šikula, k odběru časopisu jsem se už taky přihlásila. měj fajn den M.

  OdpovědětVymazat
 9. To jsem moc ráda, že se vám tu líbí.

  Díky za přihlášení, už se to blíží:)

  Hezký den všem

  OdpovědětVymazat
 10. Já už jsem taky přihlášená k odběru a moc se těším! Zároveň vám moc fandím, holky:-)

  OdpovědětVymazat
 11. Já mám problém s tím, že musím neustále šoupat stránkou doleva, abych ji viděla. Je příliš široká. Kdyby byl ten levý panel na druhé straně, tak by to nevadilo. Nebo mám tento probém jen já?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Majko, díky moc za upozornění, zkusím s tím něco málo udělat.

   Je to otázka rozlišení monitoru (buď starší monitor nebo netbook?) Lištu chci nechat vlevo, celkově mi to zapadá do konceptu, ale můžu trochu zúžit celé tělo stránky - nevím, o kolik ti to nevychází, zúžit můžu o 60px, to je asi 1,5 cm - snad to bude lepší - jen mi dej trochu času:)

   Vymazat
 12. Času dost :)
  Šlo by zúžit o krapet i levý sloupec a pak by to bylo asi v poho.
  Správný odhad, netbook.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jeden postřeh. Mně se tu kombinují dva fonty v jednom slově. Jakmile se v něm objeví česká diakritika, dopíše se slovo až dokonce patkovým písmem, přitom základní font v textu je bezpatkový.

   Vymazat
  2. Tak na jiném počítači to mám správně. Tož chyba bude na mém příjímači.

   Vymazat
  3. Majko, s těmi fonty je potíž, oni totiž nejsou v kódu stránky, tam je jenom určení fontu, a fyzicky musí být fonty nainstalované v počítači. Zvolila jsem font, který je rozšířený a je ve Windows od Vist a v Macích. Na starší operační systémy (třeba XP) se musí nové fonty doinstalovat, nebo se smířit s tím, že se text zobrazuje jinak. Sice snad existují nějaká řešení, ale to už je úplně jiná programátorská liga, na kterou já amatér nemám:) Tak se omlouvám:)

   Vymazat
 13. I když nevidím stránku úplně celou, už nemusím šoupat, hurááá!

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.