Jaký že to je tedy dneska den? No, docela hezky začal, po dlouhé době zase svítilo slunce. Svítilo, a už zase nesvítí. Že vás to nezajímá? To že je ta zpráva dne? Samozřejmě že NE.

Je tu den prvního čísla našeho digitálního dítka, časopisu Bohemia Living. Tak to je on.


Pustili jsme se do toho s vervou. Nezkušení. Nadšení. Od prvopočátku se toho mnoho změnilo, naše představy dostávaly konkrétnější a konkrétnější podobu. V některých ohledech je třeba výsledek jiný, než jak jsme si představovali na začátku. V mnohých ohledech lepší. Bohemia Living je dílo mnoha nadšených lidí. (Víte, že se náš tým od prvního příspěvku ještě rozšířil?) A proto je také různorodý. A věřte, že skloubit představy tolika nápaditých lidí není vůbec jednoduché. Ale podařilo se a jsme na něj hrdí. A já vím, že to je na výsledku vidět, a každý si tam najde to své.

A spoustu nápadů máme ještě v zásobě pro další čísla. A jsem si jistá, že i vy víte o něčem, co byste v ryze českém časopise Bohemia Living rádi viděli. Pokud to tak je, neváhejte a napište nám, co si myslíte, co by vás zajímalo, jak se vám časopis líbí, co vás zaujalo, o čem byste si rádi přečetli a kam byste se rádi podívali příště. 

Napsat nám můžete na stránce Bohemia Living nebo na Facebooku.


9 komentářů:

 1. To je sranda, jak mi v nových příspěvcích vyskočilo několik časopisových novinek:-) Samozřejmě jsem hned netrpělivě prolistovala a zatím mám velmi dobrý pocit. Těším se na další, důkladnější čtení:-) (Třeba kraslice s číslama miluju už teď:-))).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chichi, mám to taky tak.
   Doufám, že dobrý pocit vydrží:)

   Vymazat
 2. Báječné, úžasné, skvělé. Nakoukla jsem a jsem nadšená. Detailněji večer po práci. Co by mě zajímalo, jsou informace, jak se takový časopis dává dohromady, jak se pro něj shání lidi, jak se rozdělí, co kdo bude dělat a z čeho jste proboha placeni, když si tím můžeme zadáčo listovat?! Prostě zákulisí!!! Děkuji pěkně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucie, to je dobrý nápad. To bych mohla sepsat do příspěvku, protože to je dlóóuhá historie a pár měsíců práce:)

   Vymazat
  2. Právě, že si to čtenáři neumí vůbec představit a vždycky rádi nahlídnou za kulisy. Těším se!

   Vymazat
 3. Super, super, super...také jsem zatím jen tak prolítla, ale těším se že o víkendu, až budu mít víc času, tak si to užiju:)
  Díky.
  PS: A navíc jste samý kočky:)))

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to tedy klobouk dolu, damy (a pane)! Take jsem to zatim jen tak prelitla - je toho totiz TOLIK !!! A stejne jako ostatni se uz tesim na vikend az ten Vas vytvor detailne prostuduju. Obdivuju, ze jste to tak pekne vypiplali - predpokladam ze po vecerech a vikendech...Tleskam! Petra

  OdpovědětVymazat
 5. Taky nejdřív "lítám" a pak studuju:) Jsem ráda, že i ten rychlý první pohled se vám líbí a že nezůstane jen u něj. Moc děkujeme

  OdpovědětVymazat
 6. Vyborna prace Yasnnna. Hodne stasty s casopisu. Me jse moc libil :)

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.