A few pictures from our living room. Welcome.

Pamatujete, jak jsem prohlašovala, že letos tady na blogu uvidíte i trochu mé vlastní invence? Tak myslím, že už to přišlo:)

A kam jinam vás pozvat než do obýváku, který se přiblížil mé představě zatím nejvíc. Obrovský podíl na tom má Ježíšek, který se letos překonal. Abyste tomu rozuměli. My máme k nadělování dárků takový volný přístup, a protože od doby co jsme s A. spolu vlastně neděláme nic jiného, než zařizujeme (teď jsme ve společném obydlí č. 3), tak jsme si většinou pod stromečkem řekli, že jako vánoční dárky se počítají všechny nákupy v období +/- tři měsíce. Někdy aspoň nějaký ten měkký dárek pod stromečkem ležel, někdy ani to ne. 

Vlastně s tím načasováním to bylo i letos podobné - jeden dárek přišel už v říjnu, druhý má teprve dorazit v lednu. Do "termínu" se tak nejlíp trefil jen povlak na polštář Les z Kokinodesign.cz

A i když je Betty MacDonald má velmi oblíbená autorka, kniha, kterou vidíte nahoře, tím dárkem není. Je to jen malá nápověda. Uhodnete, který je ten říjnový?Egg chair, má designová láska. Je mu 12 let, ale žádný pukavec to není. Objevila jsem ho na dánském aukčním portálu Lauritz. Byly to nervy, jestli a v jakém stavu dorazí. Reference a velké fotky jsou jedna věc, realita se může lišit. Naštěstí obavy byly zbytečné.Dovedete si představit naši radost? :)


21 komentářů:

 1. Hmmm...tak to je hezoučký obývák!! Paráda!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc. Od tebe to je pocta. Mimochodem, moc hezký rozhovor;)

   Vymazat
 2. Juva, u vás je krásně! A Betty mě pobavila, poněvadž zrovna pátrám po nějakých vhodných textech k recitaci a v mém soupisu se objevila i tahle knížka:-). P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju. Ještě radši mám Co život dal a vzal, ale vejce Ája (jak knihu jednou nazval kamarád:)) je taky dobrý.

   Vymazat
 3. Teda! Tak to tichá závist :o) Čtu moc ráda a Vejce a já se mi líbilo již v dávnověku, ale z fleku bych dala přednost vašemu obytnému vajíčku. A obdivuji odvahu nechat si poslat něco tak obřího, já končím u lampičky z vedlejšího města :o) Ale klaplo vám to krásně, je vážně nádherné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě předcházel průzkum, ale (jak jsem psala) strach jsem měla. Nakonec to bylo snažší, než doručení lampičky, kterou jsem koupila na Aukru:))

   Vymazat
 4. Páni to je nádhera! Doufám, že brzo přibydou i další částí domu.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě v tom chci pokračovat. Ale aby to nebylo zklamání:) Tady jsme v relativně malém podnájmu, spousta věcí nejde změnit ... Dělám, co můžu :)))

   Vymazat
 5. Ach můj Bože ! Egg ! Moje touha nenaplněná, láska na 1. pohled už asi 5 let ... závist a veliká ! Tomu říkám splněný sen !

  PS - nešla by prosím odbourat ta část "dokaž, že nejsi robot", už jsem se 3x do těch rozmazaných znaků netrefila (asi brzy trefí mne :-) ! )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chichi. Mé několikaleté "radostné hýkání" pokaždé, když jsem Egg zahlédla někde na fotce, můj manžel nazval lobotomií na něm páchanou:))) Že prý neměl šanci si ho nezamilovat. Odměnou mi budiž, že teď "radostně hýká" on, když v něm sedává:)))

   Ale jo, odbourám. Kdyby ovšem roboti začali spamovat, k opatření se budu muset vrátit.

   Vymazat
  2. To je fakt splněný sen, už jsem oslintala monitor ;-)

   Vymazat
 6. Pohádkový domov, nádhera. A pošltářek Les jsem už taky okukovala, nakonec ale vyhrála nová lampa v retro designu na pracovní stůl. Však mi snad ten Les neuteče ;-).
  Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Retro lampa, áách. Dobrá volba. Lesa se určitě dočkáš:)

   Vymazat
 7. Krásný obývák, úžasný Egg! Pobavilo mě sladění přebalu knihy s polštářem, hezké.:-) A myslím, že si z vašeho předchozího bydlení pamatuju ten fíkus.:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sladění je náhoda, ale ráda jsem jí využila:) Ficus si pamatuješ dobře, ale tohle je jiný exemplář. Ochota mého drahého převážet a stěhovat věci se soužitím se mnou dramaticky zvýšila, ale na květiny se zatím nevztahuje:))) Takže akce Ikea za 5 ojro to vykompenzovala:))

   Vymazat
 8. Egg křeslo vlastní mí rodiče, je potrhané a neustále je přemlouvám ať mi ho dají, zatím neúspěch. Jinak vaše se moc povedlo. Gratuluji! Krásné. Monika

  OdpovědětVymazat
 9. Tak to je mučení:))) Aspoň pro mě by bylo. Doufám, že se jednou dočkáš:)

  OdpovědětVymazat
 10. Já lapám po dechu! Fakt Egg a u vás v obýváku /teda trošku škoda, že ne u nás, ale tobě to odpustím/! A Lesu to u vás taky moc sluší, mmch .). Od Betty mám stejně jako ty radši Co život...., ale Egg a Egg prostě patří k sobě, to se rozumí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za odpuštění:) Pravda, já tomu taky pořád ještě nevěřím:)))
   Snad se mi nezvedne cholesterol:)

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.