Líbí se mi spousta interiérů i stylů. Jak by ale vypadal ten pro mě (momentálně) nej, ve kterém bych doopravdy toužila bydlet? 

What would my dream home look like?

Černá, bílá. Dřevo, na kterém by se podepsal zub času. Trochu klasický, trochu eklektický. Starý byt se zachovalými původními prvky. Mix starého a nového. Blešákové nálezy by se potkávaly s designovými ikonami i současnou produkcí. Vše by mělo svůj řád a logiku, ale byl by tu prostor i pro správný kreativní nepořádek, chaos a omšelost. Od každého tak akorát. A zeleň by nemohla chybět!

Jé, to jsem se zasnila. Napíšete mi, jak by vypadal váš sen? Klasický? Industriální? Venkovský? Moderní?

10 komentářů:

 1. Kombinace dřevo + bílá je pro mě naprosto top. Doplněné černou to potom nemá chybu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nadčasová kombinace, ta se nikdy nemůže omrzet :)

   Vymazat
 2. Krásné inspirativní interiéry. Pro mě je nej mix starého s novým a černobílá kombinace. Hezký večer :) Monika

  OdpovědětVymazat
 3. Tak jsem se zamyslela...bydlela jsem už tolika různých prostorech! Moje touhy a sny se interiéru vůbec netýkají, vařím z toho, co je k dispozici, baví mě z mála udělat hodně a po ikonách netoužím. Naše bydlení vždycky bude jednoduché a vždycky to bude mišmaš.

  OdpovědětVymazat
 4. Docela teď tíhnu k věcem s minulostí, k takovým, co samy vyprávějí nějaký příběh a nejsou jen strojově chrleny k masám. K takovým, které pootevírají dvířka vzpomínkám a povzbuzují kreativitu a fantazii ...

  OdpovědětVymazat
 5. Bílá a dřevo...to prostě vždycky funguje. Já mám ráda výrazný solitérní prvky na neutrálním základě - kombinace blešáku a klidně židle z kartellu. Musím ale říct, že se mi taky líbí hodně stylů a moje vysnívání interiéru se odvíjí hlavně od toho, jaký mám prostor.

  OdpovědětVymazat
 6. To mě taky hodně baví - ty odlišné prvky jsou takové nečekané. Jasně, prostor je vždycky určující!

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.