A nice atmosphere in an apartment from swedish real estate agency Fantastic Frank. Great job.

Leckdo si myslí, že Home Staging (tj. profesionální úprava nemovitosti za účelem prodeje) je jen drahá forma služby úklidu a vytváření Potěmkinovy vesnice. Možná na tom něco málo bude, ale opravdu jen něco málo. Jak příjemný je pohled na tenhle interiér z nabídky Fantastic Frank? Profesionální fotky jsou profesionální fotky a mně se moc líbí jejich atmosféra, o práci stylisty ani nemluvě!

(A v našich končinách by občas stačilo, kdyby si majitelé před focením doma aspoň uklidili, klidně sami a zadarmo:D)
8 komentářů:

 1. To je moc příjemný interiér! A nezbývá než souhlasit, nedávno kamarádka kupovala byt, nemít fantazii, tak takový byt podle fotek ani nechci navštívit. Lampa na stole je úžasná!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě, ale kdo si dá tu práci zapojit fantazii, když v první fázi vybírá právě podle fotek?:) Ta lampa mě taky hned zaujala, musela jsem sem tu fotku dát:)

   Vymazat
 2. Naprosto s tím souhlasím! Několikrát v životě jsme měnili byt či prodávali, a myslím, že velkou zásluhu na našich dobrých prodejích vždy měla jejich aranže. O fotkách ani nemluvě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě je příjemnější, když se člověk kouká na něco hezkého. A když chceme, aby od nás někdo něco koupil, tak se musí cítit příjemně. Já se divím, že to realitky a prodávají u nás ještě nepochopili:)

   Vymazat
 3. Moc hezky to vypadá! O homestagingu jsem se taky jednou rozepsala, zaujalo mě to, a v Česku už pár firem v tomhle oboru funguje, jejich portfolio se mi ale většinou zdálo nic moc. A chtěla bych vidět tuhle docusoap o Homestagingu - The Stagers: http://www.csfd.cz/film/324207-prokoukne-to/galerie/

  OdpovědětVymazat
 4. Řekla bych, že je problém na obou stranách - portfolio nic moc na jedné, a nepochopení výhod na straně druhé. Ten pořad vypadá zajímavě, snad bude někde he shlédnutí. Díky za tip.

  OdpovědětVymazat
 5. Nejdřív jsem si říkala, že Frank je možná chlapík s vkusem, ale asi taky pořádný pedant - podle toho pořádku na stole. Text mě uklidnil, že Frank je možná i trochu bordelář, ale hlavně pochopil, že když chce něco prodat, tak to musí taky řádně odprezentovat. Musím souhlasit, že česká nabídka podobných agentur sama neumí odpovědět na otázku, proč jsou vlastně potřeba. Avšak někdy se nemožné nedá uskutečnit. Taky děkuji Iri za odkaz, kdyby se vám jej podařilo někdy vylovit, dejte vědět .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš, Leffinqwellův psací stůl, 10 sektorů, A1 až B5 :D
   Lovila jsem, lovila, ale nevylovila - online epizody jsou, ale nejsou určené pro Evropu :(

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.