Moc ráda chodím nahlížet na stránky, které představují nejrůznější kreativce a prostory, ve kterých bydlí, pracují, tvoří. 

I like to explore online magazines which show pictures and interviews with creative people in their homes or at work. One of them is inspiring Belgian site Coffeeklatch.


The Selby je profláknutá klasika, která nikdy nezklame. Německé stránky Freunde von Freunden jsem vám už dřív ukázala prostřednictvím bytu ilustrátora jménem Olaf Hajek. Nedávno jsem se u Soni Malinové seznámila s podobným českým projektem O bytech a lidech. Nádhera!

A dneska bych vám ráda představila belgickou verzi s názvem Coffeeklatch. Baví mě prostory, které jsou vše, jen ne dokonalé. Baví mě rozhovory. Baví mě fotky, které mají atmosféru. 


Bart a Pieter

Frederic Hooft

Bue the Warrior
Jan a DelphineJestli vás můj malý výběr namlsal, stojí za to nakouknout na Coffeeklatch, kde je spousta dalších zajímavých lidí a jejich domovů nebo ateliérů.

5 komentářů:

 1. Mně tahle ukázka připadá naprosto dokonalá.) Díky za inspiraci, ale teď už nebudu mít čas vůbec nic.))) To jsou blogy, Pinterest, teď tenhle interiér stalking .. .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))) Jj, hobby na plný úvazek:) Proč myslíš, že jsem přestala blogovat denně? To se nedá stíhat všechno:)

   Vymazat
  2. Chjo, já nemám beránka, nemám kraslice, ale mám nové lákadlo!!! :))) Díky za inspiraci, kašlu na berana! :)

   Vymazat
 2. O bytech a lidech taky sleduji. No, spíš občas nakouknu. Fakt se nedá stíhat všechno :-)Já třeba kupříkladu teprve dnes začínám s decentní velikonoční výzdobou, peču zajíce a mazanec :-) Jsem zvědavá v kolik se dostanu do postele :-( Třetí fotka od spodu je výborná!

  OdpovědětVymazat
 3. Taky jsem narazila na tyto stránky a vložila je před několika měsíci na blog. Je tam spoustu zajímavých interiérů. Denní blogování je fakt hobby na plný úvazek. Asi zvolním, doma mi všechno stojí a já sedím u počítače...:-) Monika

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.