V poslední době hodně přemýšlím, jak dotáhnout naši ložnici. 

A bedroom inspiration from Livet Hemma. I can feel the spring in the air.

Aby nebyla ani moc strohá, ale zase ne moc zakramařená. A jak tak dumám, štěbetají mi k tomu ostošest ptáci na stromě před oknem. Že by už opravdu přišlo jaro? Ať tak či tak, obrázek z Livet Hemma mi padl do noty.

Hezké pondělí všem.

14 komentářů:

 1. :) hezké foto! U nás od rána padá sníh, všechno bílé a zapadané jako v pohádce. Zimě se letos z trůnu, jak vidno, vůbec nechce. A vůbec ji nevadí, že za dvy dny jí končí volební období.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě pořád? Jak říkáme hezky česky, nechce se jí od koryta:)

   Vymazat
 2. Dnes, pro mně nic moc den a u Tebe takové jaro :-) Krásné foto, konečně se usmívám... S tou ložnicí je to těžké. Taky ji chci mít nezakramařenou, čistou... ale nevede se. Třeba se mi to jednou podaří :-) Hezký večer! Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, co udělá jedno takové malé jaro:) Já bych chtěla nezakramařeno všude, jenže kam potom s těmi krámy, že? Ale v ložnici se mi to zatím daří, mučící nástroje jsem vykázala do předsálí (stepper, sušák na prádlo a tak:)

   Vymazat
 3. Jé, já už tu fotku dnes viděla u tebe na Facebooku a v přehledu na Bloggeru a až teď koukám, že on tam ten ptáček lítá :-)). U nás sice nesněží, ale prší a zima je hrozná. Už aby bylo jaro...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Občas se vyplatí pro gif přes plot skočit:) U nás to dneska docela šlo, sice ještě žádné nicmoc teplo, ale konečně trochu slunce. Snad už to vydrží.

   Vymazat
 4. nase loznice je malinka.. a kramareni je za zastenou (bile posuvne zavesove panely), schvalne jsem otocila Lko sve skrine zady do mistnosti, aby ten muj chaoz nerusil. draheho Lko je otocene normlane a jeho srovnane raminka v otevrene skrini nerusi. do zbytku prostoru se vesly jen nocni stolky, lampicka, postel a za celo postele tapeta a naproti postele obrazek. a samozrejme postylka, ta tam bude asi ejste dlouho, i kdyz spi junior spis s nama nez v ni ,)
  prave kvuli tomu kramareni jsem zavrhla svechny napady na pracovnu v loznici atd, s pohledem na pracovni stul bych faaakt neusla :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda, vy ho rozmazlujete:) Moje drahá polovička si bohužel zvykla na komodu odhazovat svoje svršky, mě rovnou na oči. Tak jsem na ten roh naaranžovala nějaké vázy, a hele, zafungovalo to. Akorát nevím, jestli si teď zase on nemyslí, že to tam máme zakramařené nějakými vázičkami:)

   Vymazat
 5. To je překrásný obrázek. Koukala jsem na svojí lištu, že z tý fotky něco letí, že už jsem asi unavená .. a ono opravdu:) Naše ložnice je po přestěhování nejzanedbávanější část bytu, ale plánuju a přemýšlím, tak snad se už brzo něčeho dočká:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádná únava, pravda to je - no není to úleva? :D Určitě se dočkáš, tak se pak pochlub:)

   Vymazat
 6. Ložnici taky právě aktuálně řeším. Ale stále si nejsem jistá a pořád hledám. Moc možností bohužel nemám, protože tu mám pracovní stůl :-( Každopádně jsem na druhý pokus vybrala snad konečně ten správný koberec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha, jaro je obdobím ložnic. Přestože se vždycky strašně těším, až něco bude hotové, nakonec si říkám, jestli to hledání nebyla ta nejlepší část. Protože pak nezbývá než hledat, co bych ještě tak mohla hledat :D

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.