Koukám na datum posledního příspěvku a nestačím se divit. To byla zase doba. Vypadá to, jakože se nic nedělo, ale ono se přece jen něco dělo. Nenápadně v pozadí.

Třeba cesta do Prahy, kde jsme nestihli všechno, co jsem naplánovala (hm, pochopitelně nezbyl čas na návštěvu bazaru a nákup vyhlédnuté komody, takže hledám dál a žádné fotky "po" nejsou).

A pak třeba jedna novinka u "sousedky-blogerky". To jsme si takhle jednou s Janou alias Jeve povídaly, a že by chtěla něco udělat se vzhledem svého blogu. Ráda pomůžu. Jana si všechno vymyslela, vyšpekulovala, vybrala fonty a poslala fotky. Já si pak jenom "pokecala" s panem bloggerem v jeho jazyce - a nový vzhled byl na světě. Výborná spolupráce! Asi blog Jeve znáte, ale jestli neznáte, tak určitě navštivte. Je to tam samý příjemný a inspirativní článek.

foto: janavalachovicova.com

Když už jsme byla v tom html šťouracím módu, vrhla jsem se i na tenhle blog. Už to nějak nebylo ono. Dneska spuštěno, tak doufám, že se vám tu líbí. Směřuju k minimalismu. Aspoň vyniknou fotky:) Protože snad zase nějaké ode mne budou. Výlety jsou naplánované, jeden úžasný už i realizovaný. Ale o tom později, teď jen malý závdavek. Ono totiž "později" bude ještě jedna novinka. Už se nemůžu dočkat, až vám to "vyslepičím":)))PS: Děkuju za všechny vaše návštěvy a komentáře, i když jsem nestíhala reagovat tak často a rychle, jak bych si přála, mám z každé návštěvy a komentáře hroznou radost. A je to taky ta nejlepší motivace, abych se tady do toho zase pořádně obula:)
 

8 komentářů:

 1. Pane jo, krásná proměna, u tebe i u Jeve! Jsi šikulka. Kdo by to řekl, jak elegantní dokáže blogger být :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jano, děkuju. Pravda, blogger není zrovna vrchol elegance, taky mě některé věci dost potrápily. Ale tak snad to nakonec funguje a dá se na to koukat:)

   Vymazat
 2. Kláro díky za odkaz na mě. Já se teda dneska taky nestačila divit, jaké datum mám u posledního příspěvku :) je na čase se do toho obout, jak říkáš ...

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná proměna! Čisté, jednoduché, minimalistické ... a to já ráda. Taky jsem přemýšlela o změně image na blogu, ale černé pozadí má svůj důvod :-) Tak se budu moc těšit na další příspěvky a novinky :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Báro, díky. V otázce vzhledu čehokoli se člověk nikdy nezavděčí všem. Podle mě je hlavní vědět, proč to je tak a ne jinak. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Proměna se mi moc líbí. Chystám se můj banner také trochu zjednodušit... Hezké dny! Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moniko, díky. Ale tvůj blog už je přece krásně jednoduchý! Ale chápu, chce to změnu:)

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.