Asi už to víte. Jestli sledujete můj Facebook, tak to víte určitě. Spustily jsme nový společný blog. Anunkblog. 

Kdo je to my? Renata Caryfucka z Kokino-home, Jana alias jeve, Pavlína z Quality Design. No a já (yasnnna neboli Klára, to je přece jasné).

Proč Anunk? Protože si myslíme, že máme ponětí nejen o tom, co se děje ve světě bydlení, kde najít zajímavé lidi, že český design je dobrý design, jak z mála udělat hodně, kam se při cestování podívat, jak vařit jednodušše a zdravě. 

Když jsme se rozhodly vám Anunk představit, nechtěly jsme jen suše konstatovat "tak tady nás máte". Chtěly jsme vám povědět, jak to každá z nás vidí. V pondělí začala Renata, její start byl mírně vodně adrenalinový.  Včera vám Pavlína vyprávěla krásnou pohádku. Napsaly to úplně přesně, chtělo by se říct, že není co dodat.

Ale já mám vždycky co dodat :D

Všechny jsme už ostřílené blogerky, ale společný blog, to je jiný level. Je to stejné, jak s vařením. Doma ve své kuchyni je člověk mistr, ale šlo by mu i vaření v restauraci, kde vše musí šlapat jako po drátku a jedno navazovat na druhé?

Já vás teď pozvu do naší anunkblogové "kuchyně".

Jsme rozházené různě po Evropě. Jak to vlastně funguje?

google maps


Pomáhá Skype. A povím vám, jsou to příjemné večerní až noční rozhovory. Plné energie. A smíchu. Hodně:) A máme svoji diskuzi na online portálu, kde je všechno černé na bílém. To abychom nezapomněly, co jsme to všechno domluvily:) Sdílíme nápady, radíme si, když o něčem nemáme ánunk. Můžeme si vyjasnit drobná nedorozumění. Je prostor pro jiné názory. Ano, i to nutně musí být, kdyby nebylo, bylo by to špatné. Je to kořením, které přináší něco nového, jiný pohled. Jednoduše řečeno, základem je komunikace. Ale nakonec vždycky umění se shodnout. A to se nám daří na výbornou. (Klepu na dřevo, protože to vůbec není samozřejmost.)

A těch nápadů máme opravdu hodně a věříme, že dneska je to jen začátek. Že uplatníme to, co umíme a známe. Že se ale budeme i učit a zlepšovat. Že to bude místo, pro které budeme připravovat články s radostí.

Že to bude prostor, kam VY budete chodit s radostí!
Dozvíte se něco nového, kouknete se na něco krásného, budete relaxovat po náročném dni, najdete inspiraci. A že nám o tom napíšete. Nejen když se vám bude něco líbit, ale dáte nám i vědět, když se vám něco líbit nebude. Nebo nám dáte tip, o čem byste si chtěli číst a co vidět. Jo. To bychom si strašně moc přály.

Protože si nechceme povídat jen mezi sebou, ale hlavně s vámi.

Pojďte dál


anunkbloganunkblog.com
facebook.com/anunkblog
V pátek vám svůj pohled na Anunk napíše Jana, která je teď na dalekém severu - ve Stockholmu. Může být lepší místo, kde strávit první týden s novorozeným blogem o designu a bydlení? Bledá závist :DDD8 komentářů:

 1. Moc se mi váš projekt líbí. Fandím vám, děláte to skvěle! Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moniko, díky za ocenění, snažíme se a snažit se budeme:)

   Vymazat
 2. Taky se mi moc váš blog líbí! Ať se vám daří, ženy!

  OdpovědětVymazat
 3. Super blog , nechápu jak to že jsem ho celou dobu míjela :-)...a hned běžím juknout na anunk!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak hlavně, že jsme se nakonec našly :D Díky za návštěvu. Já taky ráda zajdu :)

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.