Zase jsem jednou nakoukla k Frankovi, a líbilo se mi, co vidím. Přestože hojnost tmavě šedé na stěnách bych v reálu nezvolila, protože bych nejspíš pak prospala zbytek života, musím uznat, že to má atmosféru. Co mě ale zaujalo, jsou detaily.

I love details in this apartment for sale by Fantastic Frank. The painted black and white floor, the black framed window as interior divider and my long time favourites - Flos 265 wall lamp and chrome trolley. 

1. Podlaha - to, co se na první pohled tváří jako zajímavá černobílá dlažba, je ve skutečnosti velmi zajímavě natřená prkenná podlaha. A to vůbec není nuda.

2. Okno neokno - prvek, který se často objevuje v pařížských interiérech a já pro něj mám momentálně slabost - okno s černým rámováním a vertikálním členěním k oddělení kuchyně. Nemuselo by sice vést zrovna do ložnice, ale na kráse mu to vůbec neubírá.

3. Svítidlo Flos 265 a trubkový servírovací vozík - přesně to, po čem už nějaký ten pátek neúspěšně pátrám v bazarech a aukcích. Frank mě má prostě přečtenou :D
5 komentářů:

 1. Mě by stačila šedá stěna jen jedna, ale tahle barva je na seznamu mých oblíbených. Okno je opravdu zajímavým prvkem, ale do ložnice bych jej taky nechtěla. No a ten servírovací vozík nemá chybu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jéje, tmavě šedá je super, já jen, že bych s ní nevzala celou místnost, to by na mě bylo moc.

   Vymazat
 2. Moc krásné bydlení a šedou jsem si oblíbila, mám ji v kuchyni a v předsíni, ale v kombinaci s bílou. Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se na ní mimo jiné líbí, že se hodí ke každému stylu - moderní, country, retro - všude najde své místo. A s bílou je to dokonalá dvojka.

   Vymazat
 3. Krásný interiér, i když je v šedé barvě nepůsobí nijak pochmurně. Akorát musím přiznat, že já bych se sem tam nějakou kontrastní barvu přidat nebála. Např obraz nebo zrcadlo s výraznějším rámem.

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.