Update: vše rozebráno. 

Vyklízím. Nikdy jsme s A. nebyli největší shromažďovači a sběrači, věci potřebné a milé jsme si stejně už z Prahy odvezli, tak toho zase tolik na vyklízení není. Až na jednu výjimku - moje časopisy, které tiskárnu opustily už před nějakým tím pátkem rokem.

Tak si říkám, jestli by ty blyštivé obálky třeba ještě někoho nepotěšily, místo aby zamířily do tříděného odpadu hned.

Jsou převážně bydlící a vařící, semtam nějaké ty módní, o kterých ani nevím, jak ke mně doputovaly. Jazyky mluví různými - česky, anglicky, německy, francouzsky, holandsky, po jednom i maďarsky a polsky ... co říct, časopis je pro mě ten nejlepší suvenýr:) Nejstarší jsou z r. 2008, myslím. Největší úroda pak byla v roce 2011. Tak namátkou je tu nejvíc Marianne Bydlení, Apetitů, Elle Decor/ation různojazyčných, VT Wonen.Na svůj odvoz/odnos čekají i čtyři knihy bydlící.Pokud si říkáte, že byste jeden, pár, vícero nebo všechny zužitkovali, k vyzvednutí by po dohodě byly v pražských Holešovicích následujících cca 14 dní. Stačí mi napsat na yasnnna@gmail.com. Ať už si vyberete nebo ne, tak si spolu dáme aspoň kávu nebo čaj. Co říkáte?

4 komentáře:

 1. Jéé, já bych mooooc stála o všechny holandské. Ale určitě si je nejsem schopná vyzvednout osobně. :-( Ovšem poštovné i balné ráda zaplatím.

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den, já bych určitě také o nějaké časopisy stála, jetli by šlo tak nejlépe české ( mluvím jen česky a sprostě :-). Přijedu si ráda, napíšu ještě na Váš email.
  Jana V.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, časopisy a knížky o bydlení bych taky nějaké uvítala, chystám se stěhovat do svého, a každá inspirace se hodí ;-) můžu se stavit zítra nebo v týdnu, ale to spíše později. Můj email je cmeldaa@seznam.cz ;-) díky za odpověď, Lenka Klemmka

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.