... nechodila bosa, tak jsem si taky konečně zřídila vlastní doménu. A protože teď nějak nevím, kam patřím:), tak jsem zvolila .eu. To je jistota, myslím.Na staré blogspot adrese mě samozřejmě můžete najít pořád, ale stejně vás to přehodí na novou designinwhite.eu.

A když už jsem u těch novinek, tak ještě jednu bych pro vás měla. Nějak jsem totiž zatoužila mít svoje fotky pohromadě, hezky vyskládané vedle sebe, bez povídání. Fotky tady z blogu, občas z mého instagramu. A semtam i nějakou, která se ještě nikde neobjevila. Aktualizace bude občasná, jak to tak přijde pod ruku.


Najdete je všechny na athome.designinwhite.eu. Kdybyste měli nutkání se podívat třeba i někdy v budoucnu, tak tady na blogu vpravo nahoře klikněte na @HOME a jste tam:)
(je to na tumblr, pokud tam máte účet, tak mě můžete i pronásledovat, jestli chcete).

Hezký víkend všem.

4 komentáře:

 1. Kovářova kobyla má botičky z nejlepšejší kůže, protože se vyzná a je šikovná:-) Obdivuju, já ty svoje mezery ne a ne postíhat, protože pořád jenom pracuju. Krásný víkend i tobě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kovářovic kobyla má potřebu pořád zkoušet něco nového, protože by jinak zblbla:) A teď si i samou radostí dupe do rytmu nad tou chválou!

   Vymazat
 2. Přesně tak! Fajnové stránky i fotky. Těším se na další a už jdu na ten mail :-)

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.