manhattan apartment 1

Moje touha po barvách pokračuje. Doma je přidávám jen pomalu a opatrně, ale online je nasávám celkem nezřízeně. Tahle předělávka bytu na Manhattanu mě dneska pěkně nakopla.

manhattan apartment 2

Ani ne tak drobnosti, těch by tam na mě bylo asi moc, ale celkovou atmosféru. A barevné ladění. A to se páru grafických designérů a jejich architektům dost povedlo. 

manhattan apartment 3

Lenin je vtipný. (I když je jasné, že pro nás si to nese další nechtěné významy. Ale co už, jsme přece na Manhattanu, do Ruska daleko.) Proti apolitickým židlím Jeana Prouvého, Eamsovic ESU regálu a Bubble lustru George Neslona se určitě namítat nic nedá, jen je zálibně okukovat.

manhattan apartment 4

Ovšem plecháček, ten to u mě vyhrál na celé čáře. Tak na zdraví (našich zubů)!

Zdroj: Dwell
Foto: Christopher Sturman

9 komentářů:

 1. Tohle je supr interiér, uplně moje krevní skupina. Nemusela bych to teda mít takhle osázený kolem oken, ale jinak, ty barvy! Wow :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mě to napadlo, že kolem oken je dost husto. A jak to dělají s tím dítětem nebohým, aby na nic nasahalo? V duchu americký výchovy asi nic. Však mně je potom houby, jak jim to doma funguje:D

   Vymazat
 2. Tomu říkám barevná nálož. Líbí se mi to moc, ale nevím, jestli bych v tom dlouhodobě vydržela. S barvami taky pomalu koketuju. Proto asi natírám kuchyňskou linkou na bílo, že? :-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No však oni taky mají základ neutrální - dřevo, bílá a cihla. To se pak může přidávat a ubírat podle libosti. No ne?

   Vymazat
 3. Soudruh je u mě hodně přes čáru, já tohle nedokážu brát jako fór. A to jsem pro kdejakej úlet! Jinak je interiér zajímavou radostnou koláží krásných věcí, i když já bych půlku rozdala. No jo, na mě je tam toho moc:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruha bych si (ani do bytu) nezvolila, ale takhle 2D v daleké Émerice mě nijak neuráží. Proti gustu... Osobně bych brzdila se sbírkama, ale třeba ESU bych klidně na ulici sebrala, to za jo.

   Vymazat
 4. Za mě barevně minimalistická nádhera! Včetně hrnku.) Odstínů tam je hodně, ale zdobí nábytek a doplňky jednoduchých tvarů.

  OdpovědětVymazat
 5. Tady se mi taky líbí. I když soudruha bych si rovněž odpustila (nežiju ale na Manhattanu, tam by mi to přišlo celkem vtipné :-)) Sama s barvami nemám problém, i když s přibývajícím věkem také trochu ubírám. Doplňky jsou krásné, ale je jich dost a něco podobného u nás doma se dvěmi malými dětmi si tedy absolutně nedovedu představit. Asi neuplatňuji tu správnou americkou výchovu :-)

  Hezký den

  Anička

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.