Pročpak by se mi líbilo v tomhle interiéru (i když stylizovaném) od nejFantastičtejšího Franka?

3 důvody:

1. Barevnost - v podobné barevné kombinaci totiž teď doma taky jedu. Jasně, je podzim.

2. Původní prvky - už trochu ohraná písnička. Která se mi ale pořád líbí. Zvlášť když při zatím opatrném pokukování po novém podnájmu vidím, jak se všechno to krásné původní dá snadno zkazit. Parketová podlaha, původní šoupačky a žebrované topení jsou na vymření. Tady ale ne!

3. Hnědá kůže - nejen na křesle. Ten kožený stolek u sedačky je nebezpečně krásný, co říkáte?

6 komentářů:

 1. Mě se nejvíc líbí ta ohraná písnička, na tom já taky dost ujíždím. Barvy doma skoro vůbec neměním a čtvrtletně už vůbec ne...to bych tutově nestíhala:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ujíždím dost, doufám, že se časem něco v tomhle duchu najde.
   Máme to tu dost malé, takže k vytvoření barevné nálady stačí pár kousků textilu, na jednoúčelové vystavovací dekorace si nepotrpím. A u nás se tenhle textil tedy pere častěji než jednou za kvartál, a to může (ale nemusí) být důvod ke změně :)

   Vymazat
 2. Příjemné bydlení. Já pořád bojovala a vymýšlela, že si na podzim pořídím podobné barvičky zlatavého listí a jak to dopadlo? Zase stejně. Už to s barvama definitivně vzdávám a basta. Zase všechno jednobarevný a tón v tónu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podvědomě mám asi potřebu v zimě zateplovat a v létě ochlazovat - ale vědomě to dopředu nijak nepromýšlím. Po černobílém období se mi zachtělo trochy barev, koupila jsem, co se mi líbilo - a ejhle, ona je to taková podzimní paleta. Až mě to přestane bavit, vyměním pár potahů. Těžko říct, kdy mě to zase popadne :D

   Vymazat
 3. Jednou až se přestěhuji, bude to tam vypadat na podzim přesně takto. Ta mechová postel je skvělá. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Barevně je to sladěné fantasticky, moc příjemné barvy.

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.