dejmidarek_kolekce_designinwhite

Poprosili mě, jestli bych nepřipravila kolekci pro DEJ MI DÁREK. Řekla jsem si "Proč by ne". Vždyť pořád objevuju spoustu věcí, které by se mi hodily. Nakonec to ovšem nebylo jen tak. Když jsem pak měla opravdu dát dohromady seznam, zjistila jsem, že to, co si opravdu přeju, na Internetu nenajdu. Však víte - zdraví a spokojenost (a světový mír ☮, chichi) nemají žádný url odkaz.

Nic se ale nemá brát moc vážně a já nakonec svůj seznam dohromady dala. A nejen to. Vyrobila jsem si minipříběh, který obsahuje přání minulá i budoucí, hypotetická i ta snadno dosažitelná, materiální i zážitková. Příběh se vám vyjeví jen pokud poctivě kliknete na jedno po druhém :D.

Protože jsem netrpělivá, hned jsem si i něco splnila (o tom zas někdy příště). Ale na dejSIdarek to kvůli mě přejmenovávat nemusí:) 

4 komentáře:

 1. Krásná kolekce, jen co je pravda. A jsem moc zvědavá, co sis z ní už pořídila. Já jsem si do wishlistu překlikla stoličky Artek, obě knížky o designu, návštěvu Vitrahausu a mnoho dalších.) To budou letos Vánoce:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však už to brzy odtajním:) Držela jsem se při zemi. Artek stoličky si na seznamu ještě dlouho pobudou. Vánoce by měly být aspoň 4x do roka, že jo?

   Vymazat
 2. Příběh se mi vyjevil:-) přeju ti tvá přání!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, já si je taky přeju, intenzivně :D A já ti zase přeju brouzdání po Designbloku. Nó, možná trochu závidím:D

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.