V únoru jsem slíbila, že vám budu představovat knihy, kterým jsem neodolala a pořídila. Knihy o designu a bydlení. Ta, kterou vám chci ukázat dneska, je trochu speciální. Jak už název Design Bloggers At Home napovídá, je o bydlení blogerek z různých konců světa, z nichž některé určitě znáte a jejichž blogy sledujete.
(pozn. kniha je v angličtině)

Napsala ji Ellie Tennant, o krásné fotky se postarala Rachel Whiting. Společně každou z blogerek navštívily, vyzpovídaly a jejich interiér nafotily. 


Blogerek se v knize představí dvanáct a jsou rozdělené do 5 kapitol - podle stylu interiéru, ve kterém bydlí, a o kterém s takovou vášní a nadšením pravidleně blogují.

Jednou z nich je i Victoria z blogu SF Girl by Bay. To je má tajná favoritka. Nejenomže doma dokáže s velkým citem namíchat nálezy z bleších trhů s designovou klasikou, ale právě její blog byl jedním z prvních, které jsem před lety objevila, a které mě přivedly na myšlenku blogování taky zkusit.

Na konci se pak podělí o svoje oblíbence v blogerském světě a o tipy, co je pro blogování z jejího pohledu důležité.


Ale Viktoria v tom není sama. Každá z představených blogerek nás nechá nakouknout pod pokličku, poodhalí své tipy, popovídá o svých začátcích. A každá stojí za virtuální návštěvu!

Tady je několik z nich.
V poslední kapitole se pak dozvíme další blogerské tipy - jak s blogováním začít, jak důležitý je obsah, fotografie a sociální sítě. A tak vůbec, jak se v online světě neztratit.


Pokud vás blogerský svět okouzlil, pak tahle kniha vás nezklame. Jako nezklamala mě! Mám ji několik měsíců a je to jedna z těch, které můžu pročítat a prolistovávat pořád dokola.

13 komentářů:

 1. Ty víš, že jsem nenakupovací...až na ty knihy, těm těžko odolávám a takovýmhle lahůdkám už vůbec ne. Jsem ztracena, děvče, jdu googlit...předpokládám směr mazaný amazon?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však já vím:) A je to tak, směr správný, aspoň tam já vždycky mířím.

   Vymazat
 2. Tak ta vypadá moc dobře, do ní bych taky šla. Zrovna dneska jsem chystala post na blog taky o knihách, ale takovou lahůdku tam teda nemám.

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem v pokušení, knihám těžko odolávám :-). Já nakupuju na www.bookdepository.com. Většinou díky poštovnému zdarma vychází nejlépe, knihy posílají jednotlivě a vždy vše v pořádku dorazilo. Simona

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to já jsem na knihy jak maniak...takových 10 i 20 knih ročně klidně dám :-D. Tato vypadá moc zajímavě.

  OdpovědětVymazat
 5. mám ji, je krásná, i na omak. Taky z Bookdepository, někdy jim to trvá, ale zatím všechno došlo v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 6. Jééé, Kláro, díky za tip! Tu bych si taky ráda objednala...

  OdpovědětVymazat
 7. Úžasné, moc mě to nadchlo. A připomnělo, že bych měla dočíst tu od Emmy:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám ji přivézt na výměnu?

   Vymazat
  2. No, to by bolo skvělý, ale já ti taky musím něco nabídnout! Mám tu hodně komiksů, jednu óobr knížku o Vitře a našla bych toho snad i víc, ale bohužel je to spíš teorie a ne moc obrázků, proto většinu z nich nemám dočtenou:) ale můžu půjčit tu o kreslení, jak jsme se bavily, ta by se Ti s novou aplikací mohla hodit.

   Vymazat
 8. super tip ! mám tento virtuální blogerský svět moc ráda, ale tato kniha vypadá obzvlášť chutně. docela by mě zajímaly domovy českých blogerek, myslím, že by to taky nebylo špatný čtení. :)

  OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.