Možná by se moje nadšení z interiéru, ve kterém bydlí tvůrčí dvojice Elizabeth Beer a Brian Janusiak ze studia Various Projects, dalo shrnout do jednoho všeříkajícího důvodu jménem Brooklyn. Ale kdepak. Bylo by škoda nezmínit detaily, které mě opravdu zaujaly.

1. Spojení starého s novým - to je spolehlivé, to mě zaujme vždycky! Někdy je kontrast větší, okázalejší. Tady se mi naopak líbí, jak je nenásilné a přirozené. Možná nevykalkulované je to správné slovo?2. Pohovka. Spíš hnízdo. Přesně v mém stylu. Modulární, takže se dá libovolně přeskládat podle potřeby. Jednou tak, pak zase jinak, když by se chtělo.3. Kuchyň. Naprosté nadšení z mé strany. Vzhledově. Místo úchytek výřezy. Monolitický dřez, co zapadá. V detailech je síla. A spojení obyčejné překližky s luxusním mramorem má náboj, nemyslíte? Uspořádáním. Rozložení, které mi pocitově připadá nejpřirozenější. S dostatkem světla. Na jedné straně vaření a mytí, předpokládejme praskající a hlučné, hezky bezpečně u stěny. Na ostrůvku se připravuje, krájí, maže, zdobí. A povídá. A pozoruje.


Víc fotek a moc příjemné povídání najdete tady.

3 komentáře:

  1. Hnízdo je bezkonkurenční! Dodává mu i to umístění u oken. Och! Bych se válela až by mi to lezlo na nervy. A kuchyň je skvělá, protože já teď hrozně ujíždím na překlžce (na mramoru už dlouho). Hezky jsi to našla. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Krása, haraburdí a hogo fogo designovky na jedné hromadě, to můžeme! Zrovna řešíme hnízdo, muž touží po něčem válecím, páč on buďto běží nebo leží, nic mezi tím:-) Co ale s návštěvama, přece se u nás nebudou povalovat:-))) tak nevím, co z nás nakonec vypadne.

    OdpovědětVymazat
  3. Ten design je prostě dokonalý.

    OdpovědětVymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.