Teď to tu víc nežije než žije. Hledání podnájmu je totiž taková houpačka - frustrace, frustrace, euforie, naděje, zklamání. A to ono se pak člověku špatně nakukuje do cizích bytů. Momentálně je ale naštěstí ta fáze naděje. Víc než to, už to nabírá i reálné obrysy, asi. I když se do podpisu smlouvy všechno může ještě změnit a je tam určité drobné váhání ze strany majitelů (z obavy, že se s námi nedomluví), tak já doufám v to, že to klapne.

Zrovna dneska jsme se byli podívat na byt podruhé, a jak jsem tam tak stála, hned se mi vybavily obrázky jednoho bytu v Minneapolisu. I přesto, že je vlastně úplně jiný (jistě, loft bychom tu hledali asi marně), jako by měly něco společného. Atmosféru? Možná. Podlahu? Skoro určitě.
Zapomeňme ale teď na ten "náš" (jestli to vážně vyjde, tak si ho společně užijeme ještě dost a dost, na to si můžete vsadit:)), a nakoukněme k Madelynn a Caylonovi.

Líbí? Mně moc!

Foto: Wing Ta - stránky, instagram
Bydlí: Madelynn Furlong - stránky, instagram

4 komentáře:

 1. Líbí a moc! A já pořád držím pěsti, aby se ten vysněný byt stal brzy realitou.

  OdpovědětVymazat
 2. Já tenhle loft měla na blogu taky, kvůli majitelce a jejímu psovi, jsou totiž oba hrozně krásní a jak se říká "jaký pán, takový krám", tak i krásně bydlí! ;) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já si říkala, proč jsem ho vlastně před rokem neposlala, když se mi tak líbil a líbí:)

   Vymazat

Díky za váš komentář.

Thanks for your comment.